VÍTEJTE NA OFICIÁLNÍCH STRÁNKÁCH BĚHU TUNELEM 

 Vážení atleti, vážené atletky, sportovci a náhodní internetoví surfaři, právě jste otevřeli internetové stránky věnované jednomu bláznivému nápadu trenéra atletického klubu SK JESENIOVA, kterým je běh Žižkovským tunelem pro pěší pod horou Vítkov na 303 metrů.

 Pokud jste na těchto stránkách ze zvědavosti nebo přímo cíleně, VÍTEJTE a nebojte se prozkoumat nejen všechny odkazy a jednotlivé sekce těchto stránek, ale především využijte naší nabídky a zúčastněte se veřejného závodu Běhu tunelem, který se každoročně koná v neděli blízkému datu 21.4. Start je v ústí Žižkovského tunelu v Thámově ulici, cíl v ústí tunelu na Tachovském náměstí. Prozkoumejte na vlastní kůži Žižkovský tunel a prožijete jedinečný zážitek běhu za světlem, které na Vás bude čekat na konci tunelu.

Mnoho štěstí, rychlosti a běžecké formy při závodě přeje
ředitel závodu


vii. ročník běhu tunelem v experimentálním podzimním termínu JE ZA NÁMI


53 jednotlivců, 1 kočárek a 15 štafet. To je bilance letošního VII.ročník Běhu tunelem, který proběhl první říjnovou neděli - 5.10.2014. Oproti předešlým ročníkům se letos termín závodu přesunul na podzim a snad jsme neprohloupili. Účast byla opět příznivá. Největší boje proběhly, jak je již tradicí, mezi dětskými kategoriemi a i štafety byly jejich kořistí. Celkově je výsledným časem ovládli starší žáci. Malá kankurence veteránských kategorií dala vzniknout myšlence o vlastní firmě s lešenářským vybavením staronové vítězce Vítě Drtinové.

Tiskovou zprávu z letošního ročníku naleznete zde.

Výsledkovou listinu zde.

Fotografie, které jsme stihli pořídit, jsou k dispozici na našich facebookových stránkách zde.

Běh tunelem Běh tunelem

Běh tunelem Běh tunelem Běh tunelem


vii. ročník běhu tunelem LETOS EXPERIMENTÁLNĚ NA PODZIM!!!


Letošní VII.ročník Běhu tunelem jsme se rozhodli experimentálně přesunout na podzim a proběhne první říjnovou neděli - 5.10.2014 od 14:00hod.
Ve formátu .jpg ke stažení zde
Ve formátu .pdf ke stažení zde


Pokud jste letos na jaře čekali na tradiční termín Běhu tunelem, omlouváme se za čekání a prodlevu s informacemi ohledně konání. Z organizačních důvodů jsme tradiční jarní termín nestihli. Rozhodli jsme se tak pro experimentální podzimní termín.

Jako kompenzaci za čekání na letošní ročník a jeho přesunutí na podzimní termín máme pro každého běžce v individuální kategorii připravenou malou pozornost.

Starty letošního podzimního BĚHU TUNELEM začnou
v neděli 5.10.2014 tradičně dětskými kategoriemi  od 14:00hod.
startovní kancelář nově v restauraci peter´s burger pub


Letos se naším partnerem v oblasti zázemí stala restaurace s absolutně úžasnými hamburgery PETER´S BURGER PUB na rohu ulice Thámovy a Pernerovy v Karlíně u prostoru startu závodu. Pokud si tedy budete chtít neděli užít i gastronomicky, určitě nepropásněte možnost a zkuste některý z jejich kousků.

Peter´s Burger Pub

V restauraci bude probíhat registrace závodníků a nebude nijak omezen její provoz, takže hladoví, či žízniví sportovci a jejich doprovody budou mít možnost se zde i občerstvit!


časový pořad, rekordy a jednotlivé kategorieČasový program a propozice jednotlivých kategorií naleznete zde.

Pokud chcete zjistit rekordy Běhu tunelem, tak koukněte sem

Rozdělení kategorií naleznete zdeLetos konečně účastnické diplomy všem startujícím
Letos se konečně dostaneme k již loni avizovaném možnosti účastnických diplomů, které budou po závodě k dispozici na těchto stránkách.

Samozřejmostí zůstávají originální tunelceny.Za organizační tým se na vás těší Roman Pavlů.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ na BĚH TUNELeM

(prosíme o uvedení jména, příjmení a ročníku narození a atletického klubu)Jediný závod, ve kterém se budete snažit být první(m), kdo spatří světlo na konci tunelu.