DIVÁCKÁ FOTOSOUTĚŽ BĚHU TUNELEM 


SNAD SE JIŽ LETOS PODAŘÍ VÍCE FOTOGRAFŮM PROLOMIT ZÁVĚRKY A POZAPÍNAT BLESKY FOTOAPARÁTŮ A PŘIHLÁSÍ SE DO V. ROČNÍKU FOTOSOUTĚŽE BĚHU TUNELEM.

Pro V. ročník BĚHU TUNELEM bude stejně jako v předešlých letech vyhlášena fotosoutěž pro všechny, kteří zachytí okamžik z průběhu letošního závodu.

Své fotografie zasílejte nejpozději do XX na e-mailovou adresu:
behtunelem@behtunelem.cz

nebo

behtunelem@seznam.cz

Pravidla fotosoutěže:
  1. Do soutěže budou přijímány pouze fotografie z průběhu IV. ročníku BĚHU TUNELEM, u kterých bude uvedeno celé jméno autora a jeho kontaktní údaje: telefon a e-mailová adresa.
  2. Do fotosoutěže budou zařazeny fotografie zaslané na adresu behtunelem@behtunelem.cz nebo behtunelem@seznam.cz v termínu do XX.
  3. Velikost a počet zaslaných fotografií není omezen (v případě velkého počtu fotografií si organizátor vyhrazuje právo vybrat set nejlepších fotografií, které budou následně zařazeny do internetového hlasování).
  4. Fotografie budou vystaveny v termínu od  do  na internetových stránkách www.behtunelem.cz, kde bude probíhat hlasování veřejnosti, která vybere vítěznou fotografii.
  5. Pro účely hlasování budou fotografie zmenšeny.
  6. Hlasování o nejlepší fotografii proběhne od  do .
  7. Vítěz fotosoutěže bude vyrozuměn e-mailem a bude s ním dohodnuto předání ceny, které proběhne na půdě atletického stadionu SK JESENIOVA.
  8. Zasláním fotografií autor souhlasí s jejich uveřejněním na internetových stránkách pro účely hlasování.
  9. Zasláním fotografií autor dále souhlasí s jejich použitím pro propagaci běžeckého závodu BĚHU TUNELEM bez nároku na odměnu za jejich použití.
  10. Organizátoři si vyhrazují právo, v případě vysokého počtu fotografií, omezit počet zasílaných fotografií do soutěže od jednoho fotografa a možnost nezařadit do fotosoutěže fotografie podle vlastního uvážení a vzhledem k tematice zadání fotosoutěže.Jediný závod, ve kterém se budete snažit být první(m), kdo spatří světlo na konci tunelu.