DIVÁCKÁ FOTOSOUTĚŽ BĚHU TUNELEM 

Dne 2.6.2009 proběhlo předání ceny - originálního trika BĚHU TUNELEM vítězi fotosoutěže panu Vítu Soukupovi. Ještě jednou gratulujeme a  těšíme se na další ročník, kde doufáme nejen ve větší počet fotografů a jejich fotografií ve fotosoutěži, ale především se těšíme na další nové startující. Již nyní Vám můžeme prozradit, že pro III. ročník bude vytvořena nová kategorie startujících - veteránů a veteránek. Další novinky čekejte začátkem roku 2010.


foto: Markéta Šourková


Dnešním dnem začala 2. část divácké fotosoutěže BĚHU TUNELEM - hlasování.
Hlasovat o nejlepší fotografii můžete od 4.5.2009 do 17.5.2009 přes níže uvedený formulář, kam uveďte číslo Vaší favorizované fotografie. Hlasovat lze pouze pro jednu fotografii.


Hlasování do fotosoutěže skončilo!

Vítězem originálního trička BĚHU TUNELEM se stává Vít Soukup
za fotografii č. 1 - Až příští rok, kterému tímto gratulujeme.

Na druhém místě se umístil Dušan Pavlů st. za fotografii č. 10, o třetí místo se dělí fotografii č. 2 Rozcvička (Vít Soukup) a fotografii č. 9 Tak za rok zase u tunelu AHÓJ! (Dušan Pavlů st.) a na čtvrtém místě se umístila fotografii č. 8 Bude v tunelu sluníčko? (Dušan Pavlů st.). Děkujeme všem fotografům za své příspěvky a doufáme, že příští ročník fotosoutěže bude s větší konkurencí.

Vítěz nejvíce ohodnocené fotografie podle získaných hlasů získá originální tričko BĚHU TUNELEM!

  

             1. - Až příští rok                                     2. -Rozcvička
               (Vít Soukup)                                              (Vít Soukup)

        3. - Výhra v prachu                               4. - Pohled do neznáma
              (Vít Soukup)                                           (Petr Svojanovský)       
                 5. - Do tmy                                       6. - Běžec tunelem
            (Petr Svojanovský)                                   (Petr Svojanovský)        7. - Běh za světlem                            8. - Bude v tunelu sluníčko?
           (Dušan Pavlů st.)                                       (Dušan Pavlů st.) 9. - Tak za rok zase u tunelu AHÓJ!                   10. - START!
           (Dušan Pavlů st.)                                       (Dušan Pavlů st.)
     11. - Kdo bude vítězem?
           (Dušan Pavlů st.)         
     


Pro diváky a především vášnivé fotografy, kteří budou nejen fandit a povzbuzovat své favority, a aby jim nebylo líto, že za své povzbuzování nebudou  odměněni,  jsme  připravili  fotosoutěž  o nejlepší  fotografii
z II. ročníku BĚHU TUNELEM.Do soutěže se může přihlásit jakýkoli autor s fotografiemi z průběhu letošního II. ročníku BĚHU TUNELEM, který proběhne dne 26.4.2009 od 10:00 hodin v Žižkovském tunelu pod horou Vítkov v Praze.


Fotografie zasílejte od 26.4.2009 do 30.4.2009 na e-mailovou adresu: behtunelem@seznam.cz
Do soutěže lze zaslat libovolný počet fotografií.
Zasláním fotografií do fotosoutěže souhlasí autor s níže uvedenými pravidly.Hlasování o nejlepší fotografii proběhne od 4.5.2009 do 17.5.2009 na internetových stránkách www.behtunelem.cz.


Vítěz fotosoutěže získá originální tričko BĚHU TUNELEM!

Pravidla fotosoutěže:
  1. Do soutěže budou přijímány pouze fotografie z průběhu II. ročníku BĚHU TUNELEM, u kterých bude uvedeno celé jméno autora a jeho kontaktní údaje: telefon a e-mailová adresa.
  2. Do fotosoutěže budou zařazeny fotografie zaslané na adresu behtunelem@seznam.cz v termínu 26.4.-30.4.2009.
  3. Velikost a počet zaslaných fotografií není omezen (v případě velkého počtu fotografií si organizátor vyhrazuje právo vybrat set nejlepších fotografií, které budou následně zařazeny do internetového hlasování).
  4. Fotografie budou vystaveny v termínu od 4.5. do 17.5.2009 na internetových stránkách www.behtunelem.cz, kde bude probíhat hlasování veřejnosti, která vybere vítěznou fotografii.
  5. Pro účely hlasování budou fotografie zmenšeny.
  6. Hlasování o nejlepší fotografii proběhne od 4.5. do 17.5.2009.
  7. Vítěz fotosoutěže bude vyrozuměn e-mailem a bude s ním dohodnuto předání originálního trika BĚHU TUNELEM, které proběhne na půdě atletického stadionu SK JESENIOVA.
  8. Zasláním fotografií autor souhlasí s jejich uveřejněním na internetových stránkách pro účely hlasování.
  9. Zasláním fotografií autor dále souhlasí s jejich použitím pro propagaci běžeckého závodu BĚHU TUNELEM bez nároku na odměnu za jejich použití.
  10. Organizátoři si vyhrazují právo, v případě vysokého počtu fotografií, omezit počet zasílaných fotografií do soutěže od jednoho fotografa a možnost nezařadit do fotosoutěže fotografie podle vlastního uvážení a vzhledem k tematice zadání fotosoutěže.

Jediný závod, ve kterém se budete snažit být první(m), kdo spatří světlo na konci tunelu.