DIVÁCKÁ FOTOSOUTĚŽ BĚHU TUNELEM 


fotosoutěž iii. ročníku běhu tunelem ukončena.

vítěznou fotografií osamělý houslista tomáše herynka


Vítěznou fotografií letošního III. ročníku BĚHU TUNELEM se stala fotografie č. 2 osamělého houslisty v Žižkovském tunelu Tomáše Herynka. Houslista hrál běžcům tunelem před samotným startem závodu. Škoda jen, že nevydržel i na vyhlašování vítězů, pro které by byly jeho houslové variace stylovým dárkem. Vítězi fotosoutěže gratulujeme, všem ostatním fotografům děkujeme za jejich
zaslané fotografie.

vítězná fotografie: Tomáš Herynek

FOTOGRAFIE jednotlivých soutěžících

Hlasování o nejlepší fotografii bude probíhat podle čísel fotografií v hlasovacím formuláři v pravém sloupci pod fotografiemi a to v období od 25.5. do 10.6.2010.                foto č. 1                            foto č. 2                                foto č. 3


                foto č. 4                            foto č. 5                                foto č. 6


                foto č. 7                            foto č. 8                                foto č. 9


                foto č. 10                          foto č. 11                              foto č. 12

           
                foto č. 13                          foto č. 14                              foto č. 15

 
                foto č. 16                          foto č. 17
 
                foto č. 18                          foto č. 19                              foto č. 20                foto č. 21

I pro letošní III. ročník BĚHU TUNELEM vyhlašujeme diváckou fotosoutěž a doufáme, že atraktivnost a zvláštnost Žižkovského/Karlínského tunelu budou inspirací pro mnoho zajímavých sportovních fotografií.

Fotografie zasílejte nejpozději do 3.5.2010 na e-mailovou adresu:
behtunelem@behtunelem.cz

nebo

behtunelem@seznam.czOd 5.5. do 23.5.2010 budou veškeré zaslané fotografie vystaveny na internetových stránkách www.behtunelem.cz a zároveň proběhne internetové hlasování o nejlepší fotografii.

Dne 25.5.2010 proběhne vyhlášení nejlepší fotografie z letošního III. ročníku BĚHU TUNELEM.

Pravidla fotosoutěže:
  1. Do soutěže budou přijímány pouze fotografie z průběhu III. ročníku BĚHU TUNELEM, u kterých bude uvedeno celé jméno autora a jeho kontaktní údaje: telefon a e-mailová adresa.
  2. Do fotosoutěže budou zařazeny fotografie zaslané na adresu behtunelem@behtunelem.cz nebo behtunelem@seznam.cz v termínu 25.4.-3.5.2010.
  3. Velikost a počet zaslaných fotografií není omezen (v případě velkého počtu fotografií si organizátor vyhrazuje právo vybrat set nejlepších fotografií, které budou následně zařazeny do internetového hlasování).
  4. Fotografie budou vystaveny v termínu od 5.5. do 23.5.2010 na internetových stránkách www.behtunelem.cz, kde bude probíhat hlasování veřejnosti, která vybere vítěznou fotografii.
  5. Pro účely hlasování budou fotografie zmenšeny.
  6. Hlasování o nejlepší fotografii proběhne od 5.5. do 23.5.2010.
  7. Vítěz fotosoutěže bude vyrozuměn e-mailem a bude s ním dohodnuto předání ceny, které proběhne na půdě atletického stadionu SK JESENIOVA.
  8. Zasláním fotografií autor souhlasí s jejich uveřejněním na internetových stránkách pro účely hlasování.
  9. Zasláním fotografií autor dále souhlasí s jejich použitím pro propagaci běžeckého závodu BĚHU TUNELEM bez nároku na odměnu za jejich použití.
  10. Organizátoři si vyhrazují právo, v případě vysokého počtu fotografií, omezit počet zasílaných fotografií do soutěže od jednoho fotografa a možnost nezařadit do fotosoutěže fotografie podle vlastního uvážení a vzhledem k tematice zadání fotosoutěže.Jediný závod, ve kterém se budete snažit být první(m), kdo spatří světlo na konci tunelu.