DIVÁCKÁ FOTOSOUTĚŽ BĚHU TUNELEM 


fotosoutěž iV. ročníku běhu tunelem má 2 výherce

Letošní ročník fotosoutěže zaznamenal od loňského ročníku mírný nárůst počtu přihlášených fotografů, ale přesto zaostal za fotosoutěží z let předminulých. I přes to mezi sebou bojovali o vaši přízeň hned 3 fotografové. Porotou jste byli vy všichni, kteří jste hlasovali o nejlepší fotografii letošního ročníku BĚHU TUNELEM.

Nakonec se o výhru podělí 2 ze 3 soutěžících. Nejvíce hlasů (shodně po 3 hlasech) získaly fotografie od Tomáše Linharta (foto č. 2) a Marka Buřvala (foto č. 11).

Oběma výhercům GRATULUJEME! 

Ceny výhercům věnuje klub SK JESENIOVA jako pořadatel BĚHU TUNELEM.fotosoutěž iV. ročníku běhu tunelem

Vyberte z těchto 15 fotografií tu nejlepší z letošního BĚHU TUNELEM.

Pomožte nám odměnit snahu fotografů, kteří zvěčnili letošní, rekordy nabytý, IV. ročník BĚHU TUNELEM!

Hlasovat lze do 22.5.2011 v panelu pod fotografiemi.
Fotografie jsou číselně nejen seřazeny po řádcích, ale i pojmenovány
(číslo fotografie se objeví po najetí šipkou na příslušnou fotografii)
.

Dne 23.5.2011 bude vyhlášen vítěz fotosoutěže BĚHU TUNELEM.


BlueBoard.czfotosoutěž iV. ročníku běhu tunelem

pro fotografy opět připravena


I pro letošní, v pořadí IV. ročník BĚHU TUNELEM bude mít co nabídnout lovcům zážitků prostřednictvím fotografických přístrojů. Pokud si myslíte, že na běžecké trati nestačíte na konkurenci, zkuste to s fotoaparátem v ruce a přijďte nám zachytit okamžiky jediného běžeckého závodu v tunelu pro pěší v Praze. Závod odstartuje v neděli 17.4.2011 ve 14:00 hodin v ústí Žižkovského tunelu na Tachovském náměstí v Praze - Karlíně.

Své fotografie zasílejte nejpozději do 6.5.2011 na e-mailovou adresu:
behtunelem@behtunelem.cz

nebo

behtunelem@seznam.czOd 9.5. do 22.5.2011 budou veškeré zaslané fotografie vystaveny na internetových stránkách www.behtunelem.cz a zároveň proběhne internetové hlasování o nejlepší fotografii.

Dne 23.5.2011 proběhne vyhlášení nejlepší fotografie z letošního IV. ročníku BĚHU TUNELEM.

Pravidla fotosoutěže:
  1. Do soutěže budou přijímány pouze fotografie z průběhu IV. ročníku BĚHU TUNELEM, u kterých bude uvedeno celé jméno autora a jeho kontaktní údaje: telefon a e-mailová adresa.
  2. Do fotosoutěže budou zařazeny fotografie zaslané na adresu behtunelem@behtunelem.cz nebo behtunelem@seznam.cz v termínu 18.4.-6.5.2011.
  3. Velikost a počet zaslaných fotografií není omezen (v případě velkého počtu fotografií si organizátor vyhrazuje právo vybrat set nejlepších fotografií, které budou následně zařazeny do internetového hlasování).
  4. Fotografie budou vystaveny v termínu od 9.5. do 22.5.2011 na internetových stránkách www.behtunelem.cz, kde bude probíhat hlasování veřejnosti, která vybere vítěznou fotografii.
  5. Pro účely hlasování budou fotografie zmenšeny.
  6. Hlasování o nejlepší fotografii proběhne od 9.5. do 22.5.2011.
  7. Vítěz fotosoutěže bude vyrozuměn e-mailem a bude s ním dohodnuto předání ceny, které proběhne na půdě atletického stadionu SK JESENIOVA.
  8. Zasláním fotografií autor souhlasí s jejich uveřejněním na internetových stránkách pro účely hlasování.
  9. Zasláním fotografií autor dále souhlasí s jejich použitím pro propagaci běžeckého závodu BĚHU TUNELEM bez nároku na odměnu za jejich použití.
  10. Organizátoři si vyhrazují právo, v případě vysokého počtu fotografií, omezit počet zasílaných fotografií do soutěže od jednoho fotografaa možnost nezařadit do fotosoutěže fotografie nesouvisející s běžeckým závodem, kterého se fotosoutěž týká.Jediný závod, ve kterém se budete snažit být první(m), kdo spatří světlo na konci tunelu.