ODKAZY na internetové stránky, kde najdete informace o BĚHU TUNELEM 

Staňte se našimi partnery a mějte zde svůj odkaz.
Vážení obchodní a sportovní přátelé,

rádi bychom Vás oslovili naší nabídkou, kterou je možnost umístění Vašich internetových bannerů a odkazů na stránkách běžeckého závodu www.BEHTUNELEM.cz.

Nenabízíme pouze tuto jednu internetovou adresu, na které byste mohli mít své odkazy, ale i prostory na dalších internetových stránkách, které jsou věnovány dalším závodům, které jsou naším klubem SK JESENIOVA pořádány (www.jeseniovarecordrace.iplace.cz, www.jeskasoutez.iplace.cz), abyste tím zvýšili efektivnost zacílení reklamy na co větší počet potenciálních zákazníků.

V sekci odkazy najdete veškeré informační prostředky, ve kterých je možné o závodu BĚH TUNELEM najít zprávy a dostupné informace.

Máme pro Vás připraven i firemní teambuilding a to formou firemních běhů, ve kterých soutěží pouze Vámi přihlášení startující ve vlastních kategoriích a to jak mezi sebou, tak i ve štafetách. Více informací naleznete v sekci firemní běhy.

Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat a to buď prostřednictvím e-mailu na: behtunelem@behtunelem.cz nebo přímo na tel. číslo: 604452964.Jediný závod, ve kterém se budete snažit být první(m), kdo spatří světlo na konci tunelu.