VÝSLEDKY BĚHU TUNELEM

VÝSLEDKY VIII. ROČNÍKU BĚHU TUNELEM 26.4.2015

Výsledky IV. ročníku jsou ke stažení ve formátu .pdf v sekci download.


VÝSLEDKY VII. ROČNÍKU BĚHU TUNELEM 5.10.2014

Výsledky IV. ročníku jsou ke stažení ve formátu .pdf v sekci download.


VÝSLEDKY VI. ROČNÍKU BĚHU TUNELEM 21.4.2013

Výsledky IV. ročníku jsou ke stažení ve formátu .pdf v sekci download.

VÝSLEDKY V. ROČNÍKU BĚHU TUNELEM 22.4.2012

Výsledky IV. ročníku jsou ke stažení ve formátu .pdf v sekci download.


VÝSLEDKY IV. ROČNÍKU BĚHU TUNELEM 17.4.2011

Výsledky IV. ročníku jsou ke stažení ve formátu .pdf v sekci download.


VÝSLEDKY III. ROČNÍKU BĚHU TUNELEM 25.4.2010

Výsledky III. ročníku jsou ke stažení ve formátu .pdf v sekci download.


VÝSLEDKY II. ROČNÍKU BĚHU TUNELEM 26.4.2009

(TR - tunelrekord)
MUŽI
start. číslo příjmení, jméno RN oddíl kat. výsledný čas umístění ztráta
15 Blahut Martin 86 JESPR M 47,9 TR 1 0
1 Králík Jiří 87 JESPR M 48,8 2 0,9
7 Doubravský Tomáš 91 JESPR M 53,9 3 6
10 Augustínský Pavel 82 JESPR M 54,1 4 6,2
16 Knopp Matěj 87 JESPR M 54,2 5 6,3
12 Čuda Radek 91 JESPR M 55,1 6 7,2
13 Svoboda Jakub 92 JESPR M 55,8 7 7,9
11 Loužný Tomáš 91 JESPR M 57,4 8 9,5
5 Zamrzla Tomáš 86 VLASI M 57,7 9 9,8
4 Holub Petr 86   JESPR M 58,2 10 10,3
14 Pazdera Miroslav 89 JESPR M 59,1 11 11,2
8 Pavlů Dušan ml. 74   M 1:00,0 12 12,1
17 Šlegr Kamil 76 KRLEŠ M 1:01,2 13 13,3
6 Koretz Martin 90 JESPR M 1:18,7 14 30,8
9 John Vladimír 55 OLYPR M 1:31,2 15 43,3
3 Pavlů Dušan st. 48   M 1:44,7 16 56,8


ŽENY
start. číslo příjmení, jméno RN oddíl kat. výsledný čas umístění ztráta
62 Kodrová Kateřina 93 JESPR Ž 59,6 TR 1 0
57 Hájková Lucie 86 JESPR Ž 1:03,4 2 3,8
63 Pecková Jarmila 81 JESPR Ž 1:05,6 3 6
55 Tvrzníková Lucie 89 JESPR Ž 1:06,9 4 7,3
58 Kubešová Petra 91 JESPR Ž 1:07,0 5 7,4
64 Čermáková Anna 90 JESPR Ž 1:07,3 6 7,7
61 Stříbná Karolína 93 JESPR Ž 1:08,6 7 9
53 Pančochová Klára 79 SKI TEAM ČS Ž 1:18,9 8 19,3
56 Černá Petra 84   Ž 1:21,9 9 22,3
60 Zimovjanová Martina 68   Ž 1:28,4 10 28,8
65 Šourková Věra 53   Ž 2:37,0 11 97,4


STARŠÍ ŽÁKYNĚ
start. číslo příjmení, jméno RN oddíl kat. výsledný čas umístění ztráta
53 Zimovjanová Tereza 95 USKPR st.žky 1:01,7 TR 1 0
51 Bešťáková Zuzana 94 JESPR st.žky 1:11,5 2 9,8
52 Bešťáková Lucie 94 JESPR st.žky 1:15,9 3 14,2


STARŠÍ ŽÁCI
start. číslo příjmení, jméno RN oddíl kat. výsledný čas umístění ztráta
50 Soukup Vít 95 VINPR st.žci 1:00,6 TR 1 0


MLADŠÍ ŽÁKYNĚ
start. číslo příjmení, jméno RN oddíl kat. výsledný čas umístění ztráta
7 Duchoňová Andrea 99 SLAPR ml.žky 1:07,8 TR 1 0
11 Zimovjanová  Anna 98   ml.žky 1:16,6 2 8,8
16 Franková Anna 96   ml.žky 1:26,6 3 18,8
12 Floriánová Kateřina 99 JESPR ml.žky 1:28,4 4 20,6
14 Bláhová Klára 01   ml.žky 1:35,8 5 28
15 Franková Agáta 98   ml.žky 1:44,4 6 36,6
10 Kumprechtová Sára 2   ml.žky 2:16,4 7 68,6


MLADŠÍ ŽÁCI
start. číslo příjmení, jméno RN oddíl kat. výsledný čas umístění ztráta
5 Soukup Jiří 98 VINPR ml.žci 1:17,8 TR 1 0
9 Zettl Filip 98 JESPR ml.žci 1:23,4 2 5,6
6 Doubrava Lukáš 01 SK Viktoria Žižkov ml.žci 1:26,0 3 8,2
8 Keil Kryštof 97   ml.žci 1:29,5 4 11,7
3 Cecarelli Marco 99 JESPR ml.žci 1:36,3 5 18,5
2 Bušek Adam 98 SK Viktoria Žižkov ml.žci 1:37,3 6 19,5
4 Dvořák Pavel 01 JESPR ml.žci 1:41,9 7 24,1
13 Weisser Šimon 03 JESPR ml.žci 1:46,0 8 28,2


ŠTAFETY DOSPĚLÍ
start. číslo příjmení, jméno RN oddíl kat. výsledný čas umístění ztráta
7 Blahut, Knopp, Králík   JESPR štMŽ 2:29,8 TR 1  
4 Svoboda J., Čuda, Doubravský   JESPR štMŽ 2:39,3 2 9,5
6 Augustinský, Vávra, Vávra   JESPR štMŽ 2:39,9 3 10,1
3 Pavlů, Pavlů, Šlegr     štMŽ 2:45,4 4 15,6
2 Pazdera, Holub, Koretz   JESPR štMŽ 2:45,9 5 16,1
5 Kodrová, Tvrzníková, Čermáková   JESPR štMŽ 3:02,5 6 32,7


ŠTAFETY ŽACTVO
start. číslo příjmení, jméno RN oddíl kat. výsledný čas umístění ztráta
1 Soukup, Soukup, Keil     št žky/ci 3:35,6 TR 1  


CELKOVÉ POŘADÍ
celkové pořadí příjmení, jméno RN oddíl kat. čas ztráta  
1 Blahut Martin 86 JESPR M 47,9    
2 Králík Jiří 87 JESPR M 48,8 0,9  
3 Doubravský Tomáš 91 JESPR M 53,9 6  
4 Augustínský Pavel 82 JESPR M 54,1 6,2  
5 Knopp Matěj 87 JESPR M 54,2 6,3  
6 Čuda Radek 91 JESPR M 55,1 7,2  
7 Svoboda Jakub 92 JESPR M 55,8 7,9  
8 Loužný Tomáš 91 JESPR M 57,4 9,5  
9 Zamrzla Tomáš 86 VLASI M 57,7 9,8  
10 Holub Petr 86 JESPR  M 58,2 10,3  
11 Pazdera Miroslav 89 JESPR M 59,1 11,2  
12 Kodrová Kateřina 93 JESPR Ž 59,6 11,7  
13 Pavlů Dušan ml. 74   M 1:00,0 12,1  
14 Soukup Vít 95 VINPR st.žci 1:00,6 12,7  
15 Šlegr Kamil 76 KRLEŠ M 1:01,2 13,3  
16 Zimovjanová Tereza 95 USKPR st.žky 1:01,7 13,8  
17 Hájková Lucie 86 JESPR Ž 1:03,4 15,5  
18 Pecková Jarmila 81 JESPR Ž 1:05,6 17,7  
19 Tvrzníková Lucie 89 JESPR Ž 1:06,9 19  
20 Kubešová Petra 91 JESPR Ž 1:07,0 19,1  
21 Čermáková Anna 90 JESPR Ž 1:07,3 19,4  
22 Duchoňová Andrea 99 SLAPR ml.žky 1:07,8 19,9  
23 Stříbná Karolína 93 JESPR Ž 1:08,6 20,7  
24 Bešťáková Zuzana 94 JESPR st.žky 1:11,5 23,6  
25 Bešťáková Lucie 94 JESPR st.žky 1:15,9 28  
26 Zimovjanová  Anna 98   ml.žky 1:16,6 28,7  
27 Soukup Jiří 98 VINPR ml.žci 1:17,8 29,9  
28 Koretz Martin 90 JESPR M 1:18,7 30,8  
29 Pančochová Klára 79 SKI TEAM ČS Ž 1:18,9 31  
30 Černá Petra 84   Ž 1:21,9 34  
31 Zettl Filip 98 JESPR ml.žci 1:23,4 35,5  
32 Doubrava Lukáš 01 SK Viktoria Žižkov ml.žci 1:26,0 38,1  
33 Franková Anna 96   ml.žky 1:26,6 38,7  
34 Zimovjanová Martina 68   Ž 1:28,4 40,5  
34 Floriánová Kateřina 99 JESPR ml.žky 1:28,4 40,5  
36 Keil Kryštof 97   ml.žci 1:29,5 41,6  
37 John Vladimír 55 OLYPR M 1:31,2 43,3  
38 Bláhová Klára 01   ml.žky 1:35,8 47,9  
39 Cecarelli Marco 99 JESPR ml.žci 1:36,3 48,4  
40 Bušek Adam 98 SK Viktoria Žižkov ml.žci 1:37,3 49,4  
41 Dvořák Pavel 01 JESPR ml.žci 1:41,9 54  
42 Franková Agáta 98   ml.žky 1:44,4 56,5  
43 Pavlů Dušan st. 48   M 1:44,7 56,8  
44 Weisser Šimon 03 JESPR ml.žci 1:46,0 58,1  
45 Kumprechtová Sára 02   ml.žky 2:16,4 88,5  
46 Šourková Věra 53   Ž 2:37,0 109,1  

VÝSLEDKY I. ROČNÍKU BĚHU TUNELEM 20.4.2008

startovní
pořadí
jméno cílový čas celkové pořadí pořadí podle
kategorií
1. Brejcha Radek 53,96 s 3. 3.
2. Pilát Ondřej 52,33 s 2. 2.
3. Kovanda Tomáš 58,82 s 5. 5.
4. Pazdera Mirek 56,45 s 4. 4.
5. Weiserová Hana 1:13,44 min. TR 7. 1.
6. Králík Jiří

49,28 s TR

1. 1.
7. Křenek Michal 59,44 s 6. 6.

Jediný závod, ve kterém se budete snažit být první(m), kdo spatří světlo na konci tunelu.